שירן שמש

מנכ"לית ובעלים משותף בחברת שמש ניהול פרויקטים

"חשיבה מחוץ לקופסא ופריצת הגבולות נתנה פתרונות נכונים להשגת היעדים והמטרות עבור הלקוחות שלי."

שירן שמש הינה מנכ"לית ובעלים משותף בחברת שמש ניהול פרויקטים, העוסקת בניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן ובליווי חברות יזמיות החל מהשלב הראשוני, דרך ניהול התב"ע, תוכנית עיצוב, הוצאת היתר, מכרז קבלנים ופיקוח בשטח ועד למסירה ולקבלת תעודת גמר לפרויקט.
חברת שמש פרויקטים מונה כיום כ- 40 אנשי הנדסה ואדריכלות וכן מנהלת עשרות פרויקטים גדולים ומורכבים בהיקפים של מאות אלפי מ"ר.

את דרכה בחברה החלה שירן שמש לפני כ- 12 שנים לאחר שסיימה את לימודיה האקדמאים , הצטרפה לחברה בבעלות בן זוגה עידן. היא למדה את רזי המקצוע מאפס, ניהלה פרויקטים והובילה תהליכי רישוי מול הרשויות, וכן למדה לפרטי פרטים את כל שלבי התהליך, מה שהקנה לה  הבנה מעמיקה בתחום. בנוסף, שירן שותפה בבניית שיטות עבודה חדשות ומוסדרות בחברה, שיצרו פורמט ניהולי סדור ועם זאת גם חדשני ודינמי לניהול פרויקטים. המאפשר לחברה להעניק שירות מקצועי ומסור ללקוחותיה   

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה שירן שמש: "החלום שלי הוא להמשיך להוביל ניהול פרויקטים גדולים, משמעותיים עם יזמים איכותיים, שאיתם אנחנו עובדים כמשרד הבית שלהם, יד ביד באמון מלא בכל הפרויקטים שלהם, ולהמשיך להתרגש מכל פרויקט מחדש."

 איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"אני מאמינה ב"אל תלך בדרך שסללו אחרים, התווה את הדרך שלך". במהלך כל השנים שלי כמנהלת פרויקטים, למדתי שדווקא חשיבה מחוץ לקופסא ופריצת הגבולות נותנת  פתרונות נכונים להשגת היעדים נכונים של הלקוחות שלי לשם מימוש מטרותיהם וקידום הפרויקט.

נגישות