עו"ד שני יפה חיימזון

בעלים שני יפה חיימזון משרד עורכי דין

"נדל"ן זה אנשים – זה לא רק להבין תוכניות לבדוק היתרים, לרשום נכון את הסעיפים, זה להבין את הצורך של כל לקוח"

עו"ד שני יפה חיימזון עומדת בראש משרד עורכי דין שבבעלותה, המתמחה בנדל"ן ומקרקעין.
כמי שגדלה בבית נדל"ניסטי, היא החלה את דרכה בתחום כבר בגיל 15, כשהתרוצצה במסדרונות הטאבו לרשום הערות אזהרה ולהגיש תיקי עסקאות. בגיל 18 התחילה בלימודי משפטים ו- 4 שנים אחר כך הוסמכה כעורכת דין. היא בעלת תואר ראשון ושני במשפטים.
כשכירה עבדה עו"ד שני חיימזון  במשרדים מגוונים, בהם לקחה חלק בעסקאות משמעותיות, ייצגה  יזמים בעסקאות תמ"א 38, ואיגדה דיירים בעסקאות תמ"א 38. בפברואר 2021 יצאה לדרך עצמאית ופתחה משרד בו היא מעניקה ביחד עם עו"ד נוספת ומתמחה, שירותי עריכת דין בנדל"ן עם ליווי אישי בעסקאות מכר ורכישה, ייעוץ בטרם רכישה, רכישת דירה מקבלן, ייצוג דיירים ויזמים בהסכמי התחדשות עירונית, עסקאות קומבינציה ועסקאות מורכבות.

לשאלה מהם מה מייחד את עבודתה, עונה עו"ד שני יפה חיימזון: "אני יודעת להסתכל על הכל מהזווית של עורכת דין ומהזווית של הלקוח להבין את הצרכים הייחודיים שלו ולהעניק לו את הערך הייחודי שלי. נדל"ן זה אנשים – זה לא רק להבין תוכניות לבדוק היתרים, לרשום נכון את הסעיפים, זה להבין את הצורך של כל לקוח, את המצב הרגשי שהוא נמצא בו, יש עסקאות שנופלות כי לקונה, הדייר או המוכר אין את המסוגלות הרגשית לכך. וכאן הערך שלי הוא עצום."

חלום להגשים?
"זה קלישאתי אך כרגע אני חיה את החלום שלי, חלמתי לדעת לשלב אמהות, הורות, זוגיות עם עבודה וקריירה. חלמתי להעניק ערך ללקוחות שלי מעבר להיותי עורכת דין מומחית בנדל"ן, חלמתי שיהיה לי את הביטחון לפרוץ עם זה החוצה וגם להעיד על עצמי את כל זה. לקח לי הרבה זמן להגיע לכאן"

נגישות