סיגל הלוי

סמנכ"לית משאבי אנוש וקשרי לקוחות אזורים

"הצלחה זה לעבור מאתגר לאתגר בלי לאבד התלהבות והתמדה"

סיגל הלוי הינה סמנכ"לית משאבי אנוש וקשרי לקוחות בחברת אזורים, מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל.
במסגרת תפקידה מובילה סיגל הלוי את תהליכי פיתוח ההון האנושי ומלווה תהליכים ארגוניים משמעותיים בחברת אזורים. בין היתר היתה הלוי שותפה להגדרה מחדש של המבנה הארגוני של החברה והתאמתו לצרכים העסקיים המשתנים; היא מייעצת למנהלים ולעובדים; ומקדמת תהליכים משמעותיים של הערכת עובדים ושיפור תנאי העסקתם ורווחתם. 

עוד במסגרת תפקידה הובילה סיגל הלוי שיפור של מערך שירות הלקוחות בחברה, המטפל בכ- 6,000 משפחות ואחראי לאכלוסן של כל יחידות הדיור שבנייתן הושלמה. בנוסף, הייתה שותפה בהקמת מחלקת הפיתוח העסקי וההתחדשות העירונית של החברה. היא למדה לימודי ניהול משאבי אנוש, ניהול רכש ולוגיסטיקה וחווית לקוח. 

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה סיגל הלוי: "מבחינה מקצועית הגשימה את חלומה ונמצאת היום בתפקיד הנהלה בכיר בחברה מובילה."

 איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך? "הצלחה זה לעבור מאתגר לאתגר בלי לאבד התלהבות והתמדה. כמי שחוותה אתגרים אישיים למדתי לא לוותר ולהתמודד עם אתגרים לא פשוטים; להאמין בעצמי ללמוד, לנסות, ולהתקדם למרות כל הקשיים דבר אשר הוביל אותי בסופו של דבר לצלוח את הדרך לתפקיד בכיר בתחושת גאווה באחת מחברות הנדל"ן המובילות בארץ."

נגישות