מלי ביצור פרנס

מנכ"לית ובעלים קבוצת Tefen

"אין כזה דבר תקרת זכוכית. אנחנו היחידים שמציבים את המכשולים וגם היחידים שיכולים להעלים."

מלי ביצור פרנס מכהנת כמנכ"לית ובעלים של קבוצת הייעוץ והניהול הגלובאלית Tefen וכן מכהנת כיו"ר המכון ליצור מתקדם של משרד הכלכלה. היא נמנית על צמרת הייעוץ העסקי והאסטרטגי בישראל ונחשבת לאחת מהמומחיות והמומחים הידועים בשיטות התייעלות והבראת ארגונים במגזר הממשלתי, הפרטי וציבורי, עם התמחות ייחודית בטכנולוגיות של בינה מלאכותית. 

חברת Tefen תחת ניהולה, מעסיקה כ- 200 עובדים בארץ ועולם, עם סניפים באסיה, ארה"ב והאמירויות ועם מעל 4,000 לקוחות, בהם משרד הביטחון, צה"ל, רכבת ישראל, נציבות הכבאות ושירותי בריאות כללית.

מלי ביצור פרנס היא האישה היחידה בישראל, שמכהנת כמנכ"לית של חברת ייעוץ בסדר גודל זה. בהובלתה, הפכה Tefen לקבוצת הייעוץ המובילה בישראל, בין היתר באמצעות כניסה לתחומי פעילות חדשים, רכישה ומיזוג של חברות IT שמתמחות ב- AI, ובאמצעות פתיחת חברות בנות ברחבי העולם. במסגרת עבודתה מלווה מלי את המנכ"לים הבכירים ביותר במשק בהחלטות ובתהליכים, וכן פועלת לקידום נשים לתפקידים בכירים בתעשייה. 

את הקריירה שלה החלה בעתודה הצה"לית כראש תחום התייעלות במטה חיל האוויר. עם סיום שירותה הצבאי כיהנה בתפקידים שונים, בהם מנהלת שיווק בכירה במגזר הביטחוני-ממלכתי בחברת אלטל טכנולוגיסטיקה, מנהלת מערך השיווק והפיתוח העסקי בחברת לוג הנדסה, סמנכ"לית פיתוח עסקי של חברת אביב, ומנהלת היחידה למצוינות והתייעלות בתע"ש מערכות. היא בעלת תואר B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה מלי ביצור פרנס: "ברמה האישית להמשיך להתעורר כל בוקר עם חיוך ולראות את ילדיי מאושרים. ברמה המקצועית – להפוך את Tefen לקבוצת הייעוץ המובילה גם בעולם ולא רק בישראל."

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"אין כזה דבר תקרת זכוכית. אנחנו היחידים שמציבים את המכשולים וגם היחידים שיכולים להעלים."

נגישות