עו"ד לירון רוט ועו"ד חרות בן יאיר

משרד עו"ד גינדי כספי ושות'

עו"ד לירון רוט (41)
אמא לשלוש בנות, מכהנת כשותפה וראש המחלקה המסחרית במשרד עו"ד גינדי כספי ושות'. רוט הינה בעלת ניסיון רחב בדיני מקרקעין, דיני תכנון ובנייה, ומתמחה בעסקאות מורכבות ומשימות מיוחדות. במסגרת תפקידה מלווה עו"ד רוט חברות מובילות בתחום הנדל"ן, ומקדמת באופן הדוק פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, לרבות עסקאות קומבינציה, עסקאות רכישה מורכבות, הסכמי ליווי מול מוסדות פיננסים ועוד.
בין הפרויקטים הבולטים והמצליחים אותם ליוותה עו"ד רוט, יש למנות את הקמת שכונת נחלת יהודה החדשה בראשון לציון, שבה מתגוררים כ- 25000 תושבים, ואשר בנייתה יצאה לדרך לפני כ-15 שנים. עו"ד רוט היתה לאוטוריטה מקצועית לאורך כל שלבי התהליך, החל מאישור תוכניות המתאר, דרך הסכמי הפיתוח, הסכמי קומבינציה, הובלת הליכי הרישוי ועד מכירת הדירות ללקוחות. פרויקט מיוחד נוסף, אותו היא מובילה מטעם המשרד בשנים האחרונות, הינו מתחם היקב בראשון לציון, במסגרתו מלווה עו"ד רוט את היזמים בתהליכי התכנון והרישוי, תוך ליווי הדוק אף במישור העסקי.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה להגשים, עונה עו"ד רוט: "החלום הכי גדול שלי הוא שאמשיך לקום כל בוקר בחדוות עשייה, עם תשוקה בוערת שמניעה אותי קדימה בכח אדיר, לעשות את מה שאני הכי אוהבת, עם האנשים שאני הכי אוהבת, ושזו תהיה הפלטפורמה ממנה אגשים את כל יתר החלומות". 

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"כשאת עושה את מה שאת אוהבת, עם האנשים שאת אוהבת – הדרך לפסגה קצר מתמיד". 

עו"ד חרות בן יאיר (38)
נשואה ואמא לשלושה ילדים, מכהנת כשותפה ומנהלת מחלקת מימון במשרד עו"ד גינדי כספי ושות'.
היא עוסקת בייעוץ וליווי עסקאות נדל"ן מורכבות ומלווה פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, בעיקר בהיבט של עסקאות המקור לרבות עסקאות קומבינציה, עסקאות מול רשות מקרקעי ישראל ועוד. כמו כן, היא מתמחה בתחום מימון עסקאות נדל"ן ומלווה קרנות מימון לפרויקטים בנדל"ן, תוך מתן ייעוץ משפטי שוטף וליווי תהליכי מימון לבניית אלפי יחידות דיור בפרויקטים שונים. עו"ד בן יאיר היא בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.

לשאלה איזה חלום היתה רוצה עוד להגשים, עונה עו"ד חרות בן יאיר: "מילדות החלום היה להגיע למקום בו אני נמצאת עכשיו – שותפה במשרד מוביל לצד משפחה מקסימה משלי. וחשוב מכך – להצליח לאזן בין שני העולמות, להיות הכי טובה כעורכת דין והאמא הכי טובה לילדיי. בנקודת הזמן הזו, זה מרגיש לי מאוזן מתמיד". 

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"כל בוקר כשאתם קמים, תוודאו שלקחתם אתכם את החלומות שלכם. תזכרו שבעבודה קשה וחריצות, יש לכם את הכח להפוך כל חלום למציאות, ואל תתנו לקשיים או לחששות שבדרך לשמש לכם כתירוצים. תחלמו ותגשימו".

נגישות