עו"ד ענבל דוד

מנכ"לית דירה להשכיר

"חבריי ב"דירה להשכיר" ואני מבינים את עומק האחריות וגודל הזכות ביכולתנו להשפיע על המקום המשמעותי ביותר בחייהם של האנשים – הבית"

עו"ד ענבל דוד מכהנת מזה כשנה כמנכ"לית בפועל של החברה הממשלתית דירה להשכיר, המופקדת על תחום "שכירות ארוכת הטווח" בישראל. היא היתה שותפה בייסוד החברה, עוד כאשר כיהנה בה בתפקיד סמנכ"לית יועמ"ש ומשאבי אנוש .
תחת הובלתה רשמה חברת דירה להשכיר הישגים חסרי תקדים, עם למעלה מ-6,550 יחידות דיור ששווקו בשנת 2021, וביסוס שוק השכירות המוסדית ארוכת הטווח בישראל.
בתפקידה הקודם, כיהנה  עו"ד ענבל דוד כסמנכ"לית יועצת משפטית ומשאבי אנוש בחברת דניה סיבוס מקבוצת אפריקה ישראל, במסגרתו ניהלה והובילה את התחום המשפטי של כלל פעילות החברה, על חברות הבנות שלה בישראל ובחו"ל. היא בוגרת תואר ראשון במשפטים ובכלכלה, וכן מוסמכת במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במימון.

לשאלה איזה חלום היא היתה רוצה עוד להגשים, עונה עו"ד ענבל דוד: "לייצר פתרון מגורים יציב, וודאי ובהישג יד למשקי הבית הגרים בשכירות בישראל. דירה להשכיר זה סיפור על משפחות בנהריה, בתל אביב ובלוד, משפחות שלראשונה יכולות ליהנות מאלטרנטיבה ראויה לדירה בבעלות, כזאת שמציעה להן יציבות, וודאות והוגנות. דווקא עכשיו, על רקע עליות מחירי הנדל"ן, חבריי ב"דירה להשכיר" ואני וכל גורמי הממשלה העוסקים בנושא, מבינים את עומק האחריות וגודל הזכות ביכולתנו להשפיע על המקום המשמעותי ביותר בחייהם של האנשים: הבית." 

איזה משפט מפתח מעורר השראה מוביל את דרכך?
"אני רוצה לשלוח מסר לילדה ולנערה שם בבית (כולל השתיים הפרטיות שלי): וונדרוומן זה רק באגדות. גם אני אינני כזו. דעי והאמיני שגם את יכולה!"

נגישות