פלס, מוזר, כהן ושות'

כתובת  אבא הלל 12, רמת גן

טלפון  03-7539888

אתר אינטרנט  www.pmlaw.co.il

ציון 235

משרד מוביל בייצוג דיירים עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות וגופי התכנון

הנהלת החברה

עו"ד ונוטריון נריה כהן

שותף וראש מחלקת התחדשות עירונית

עו"ד מוריאל גרמן שיף

מנהלת מחלקת התחדשות עירונית

אודות מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד פלס מוזר כהן ושות', משרד עורכי דין
ברוכים הבאים למחלקת ההתחדשות העירונית בראשות נריה כהן במשרד פלס מוזר כהן ושות' מחלקת ההתחדשות העירונית שלנו נחשבת לאחת המחלקות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית.

שותף ההתחדשות העירונית הוא עו"ד נריה כהן ואת המחלקה מנהל ביד רמה, עוה"ד מוריאל שיף.

עם רקורד של הצלחות יוצאות דופן וניסיון רב, אנו מחויבים לספק שירותים משפטיים שאין שני להם בתחום ההתחדשות העירונית. 

במחלקת ההתחדשות העירונית בראשות נריה כהן, אנו מבינים את המורכבות והאתגרים הכרוכים בפרויקטים של התחדשות עירונית. צוות עורכי הדין המיומן והמנוסה שלנו מחויב ללוות את לקוחותינו בכל שלב בתהליך, להבטיח שינוי חלק ויעיל של נכסיהם. ייצגנו בהצלחה לקוחות רבים במגוון רחב של פרויקטים של התחדשות עירונית. מה שמייחד אותנו הוא ההבנה העמוקה שלנו לגבי המורכבויות המשפטיות והתקנות סביב התחדשות עירונית בישראל. 

עורכי הדין שלנו בקיאים בחוקים החלים ויש להם רקורד מוכח של מתן תוצאות חיוביות ללקוחותינו. אנו ניגשים לכל מקרה עם תשומת לב קפדנית לפרטים, עורכים מחקר וניתוח מעמיקים כדי לפתח אסטרטגיות משפטיות חדשניות הממקסמות את היתרונות של לקוחותינו. 

המחויבות שלנו למצוינות, באה לידי ביטוי בדירוגים הפורמליים החיוביים שלנו וברמת שביעות הרצון הגבוהה של הלקוחות שאנו משיגים בעקביות. אנו נותנים עדיפות לתקשורת ברורה ושקופה, ומבטיחים שהלקוחות שלנו יהיו מעודכנים ומעורבים לאורך כל התהליך. בין אם אתה בעל נכס המבקש ליזום פרויקט של התחדשות עירונית או נציג בניין המחפש הכוונה משפטית, מחלקת ההתחדשות העירונית בראשות נריה כהן היא השותף המהימן שלך.

צילום תמונות : יוסי רוזנבוים

נגישות