קבוצת יגאל אלון

כתובת 

טלפון 

אתר אינטרנט 

ציון: 1232.5

חברת פיקוח וניהול מובילה עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, נסיון בפרויקטים מורכבים, מענה לדיירים, ניתוח מאפייני הפרויקט וצרכי בעלי הדירות, עדכונים שותפים ושקיפות מול בעלי הדירות, ניתוח ובדיקת הצעות היזמים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

אלון וייזברג

מנכ"ל שותף ומנהל תחום פיתוח עסקי

יגאל אליהו

מנכ"ל שותף ומנהל מחלקת פיקוח בניה

קבוצת יגאל אלון פועלת בשני מישורים: ליווי וארגון דיירים בפרויקטי התחדשות עירונית וכן שירותי פיקוח בנייה עבור בעלי דירות, רשויות ומוסדות ציבור

אודות קבוצת יגאל אלון
קבוצת יגאל אלון הוקמה בשנת 2014 כדי לתת מענה לצורך ההולך וגובר של בעלי דירות ונכסים לשירותי ליווי ופיקוח בתהליכי התחדשות עירונית. הקבוצה חרטה על דגלה לשים את הדייר במרכז ולהוביל את בעלי הדירות והנכסים בים הסוער של ההתחדשות העירונית.

תחומי פעילות החברה
ליווי דיירים בהתחדשות עירונית
במסגרת הליווי מבצעת החברה אסיפות דיירים, מינוי נציגות, וכן מגבשת צוות מקצועי העוטף את בעלי הדירות והנכסים הכולל בין היתר: עורך דין, מפקח בנייה, שמאי ובמקרים מסוימים גם אדריכל.
הצוות המקצועי, בהובלת יגאל אלון, מפיק "קול קורא" (מעין מכרז) ליזמים על פי הפרמטרים של כל פרויקט ופרויקט. ומוביל התמחרות בין החברות עד לבחירת יזם על ידי בעלי הדירות והנכסים.
ליוויה של הקבוצה לא תם בשלב זה, היא משמשת בהמשך גם כמפקחת בנייה על הפרויקט מטעם הבעלים במטרה לוודא כי כל סעיף בחוזה אכן מיושם בשטח. נוכח ניסיונה העשיר בתחום מצליחה הקבוצה לייעל ולזרז את תהליך ההתחדשות העירונית בצורה יוצאת דופן לשביעות רצונם של כל הצדדים. במרוצת השנים ליוותה ומלווה הקבוצה מעל 12,000 בעלי דירות ונכסים (נכון לשנת 2023) בישראל.

פיקוח בנייה
קבוצת יגאל אלון מספקת שירותי פיקוח בנייה מקצועיים בתחומי הבנייה והתשתיות. עם לקוחות הקבוצה נמנים מוסדות ציבור, רשויות מקומיות, קופות חולים, מוסדות חינוך, ועוד. גם בתפקיד הפיקוח ליבת הפעילות של הקבוצה הינה בתחום ההתחדשות העירונית, ומפקחי הבנייה של הקבוצה מלווים אלפי בעלי דירות בכל רחבי הארץ. הפיקוח מבוצע החל משלב הכנת המפרט הטכני (טרום החוזה) דרך בדיקות תכנון בתהליך, ביצוע הבנייה ועד תיקוני שנת הבדק.

הנהלת החברה
אלון וייזברג, מנכ"ל שותף ומנהל תחום פיתוח עסקי
אלון בעל ניסיון עשיר בליווי וקידום פרויקטי התחדשות. הוא חתום על קידום אלפי יח"ד ובהשכלתו בעל תואר שני למשפטים (M.A) מאוניברסיטת בר אילן, תעודת מגשר ומבקר פנים מוסמך. נוסף לפעילותו המקצועית מתנדב אלון בעמותות קהילתיות שונות. אלון בוגר שירות קבע בחטיבת הנח"ל ומשרת מילואים פעיל ביחידה קרבית.

יגאל אליהו, מנכ"ל שותף ומנהל מחלקת פיקוח בניה
יגאל בעל ניסיון של מעל לעשור בעולם הבינוי והנדל"ן ואף נבחר לאחד מ-70 האנשים המשפיעים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל. בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת אריאל ובהשכלתו מומחה ומנהל עבודה מוסמך לבניין ותשתיות. יגאל סרן במיל' בוגר קורס מ"פ, ומשרת מילואים פעיל ביחידה קרבית.

פועלים מטעם ובשם הדיירים בלבד
קבוצת יגאל אלון חרטה על דגלה את השירות לבעלי הדירות ונותנת שירות בכל הפרויקטים בהם היא מעורבת לבעלי הדירות והנכסים בלבד! ובשום מקרה לא ליזמים וקבלנים.

פרויקטים בתכנון וביצוע
קבוצת יגאל אלון חתומה על מאות פרויקטים בכל רחבי הארץ. נדיר למצוא היום עיר בישראל בה מתקיימת התחדשות עירונית וקבוצת יגאל אלון אינה פעילה בה.

רשימה חלקית של הערים בהן פועלת הקבוצה כוללת את: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, כפר סבא, רעננה, פתח תקווה, חיפה, קרית אתא, טירת הכרמל, באר שבע, קרית גת, חדרה, אשדוד, אשקלון, רחובות, ראשון לציון, נס ציונה, בת ים, חולון, יבנה, ירושלים, אריאל ועוד.

צילום תמונות : אורי כרמי

נגישות