י.ח. דמרי

כתובת  שדרות ירושלים 1 , נתיבות

טלפון  2475*

אתר אינטרנט  www.dimri.co.il

ציון: 415

חברה מובילה בהתחדשות עירונית עפ"י הפרמטרים הבאים יושרה, הגינות, מקצועיות, שירות, עבודה מול אוכלסיות חלשות ודיירים מבוגרים, ניסיון בקידום פרויקטים מורכבים, עבודה מול רשויות המקומיות וגופי התכנון.

הנהלת החברה

יגאל דמרי

מנכ"ל ובעלים

חזי דמרי

סמנכ"ל

מאיר ברון

משנה למנכ"ל

נורית טואיטו

משנה למנכ"ל

אמיר כהן

סמנכ"ל שיווק ומכירות

שלמה חורי

סמנכ"ל ביצוע

חברת י.ח דמרי שהוקמה לפני כ -34 שנה הינה אחת מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל. החברה פעילה מעל לעשור בתחום ההתחדשות העירונית, ומעניקה לו זריקת מרץ חיונית

אודות חברת י.ח דמרי
חברת י.ח דמרי הוקמה בשנת 1989 על ידי יגאל דמרי, וכיום היא מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בישראל. החברה מתמחה בבניית שכונות מגורים, מבני מסחר ותעשייה בפריסה ארצית, מצפון ועד דרום. 

חברת דמרי הינה חברה בעלת מוניטין וחוסן פיננסי מהבולטים בענף. משנת 2004 נסחרות מניותיה בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והיא מדורגת כחברת המגורים הגדולה בישראל. החברה יוזמת ומבצעת את הפרויקטים שלה בעצמה, מה שמאפשר שליטה על התהליך לאורך כל הדרך. בבעלותה כלל הציוד הנדרש לבניית ולהקמת מבנים, מורכבים ככל שיהיו – דבר המעניק לה יכולת גמישות, לצד דיוק ואיכות בנייה גבוהה. 

בעשור האחרון החברה פעילה גם בתחום ההתחדשות העירונית, במיזמי פינוי בינוי גדולים בכל רחבי הארץ וגם בפרויקטים מסוג תמ"א 38/2 , בעיקר ברובע 4 בתל אביב. כניסתה של החברה לתחום מהווה יתרון גדול עבור כלל הצדדים, שכן נוכחות של גורם בעל איתנות פיננסית גבוהה, ניסיון מוכח בקידום תהליכי תכנון מול כלל הרשויות ויכולת טכנית ליישום וביצוע פרויקטים מורכבים אלו, תורמת רבות לענף ההתחדשות העירונית ולקידום מיזמי ענק לחידוש שכונות שלמות.

עבודה מצפון ועד דרום, גם מחוץ לאזורי הביקוש
חברת י.ח דמרי מקדמת אלפי יחידות דיור במתחמי ענק באזור המרכז המבוקש כמו ת"א, גבעתיים, הרצליה, פ"ת, אור יהודה ובת ים, במקביל לאזורים בפריפריה כדוגמת חיפה, אשקלון, אשדוד, קריית גת, נתיבות, דימונה ובאר שבע. לחברה ניסיון מוכח בהוצאה לפועל של פרויקטים מורכבים אלו, הן במסלול תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה), והן בפרויקטים של התחדשות עירונית , החברה הינה מהחברות היחידות שהשלימו ביצוע ומסרה של דירות במסלול התחדשות עירונית , והיא נמצאת בביצוע מתקדם של פרויקטים נוספים בתל אביב ,גבעתיים, פתח תקווה ואשדוד. פרויקטים נוספים רבים אמורים לצאת לדרך בקרוב.

ליווי צמוד לאורך כל הדרך, בידי צוות מיומן
החברה רואה בדיירים שותפים מלאים לדרך ומבינה כי לכל דייר ישנו סיפור חיים שלם שנרקם בדירה אותה הוא אמור לפנות. כל דייר/בא כוחו זוכים לליווי אישי על ידי צוות ייעודי החל משלב הצגת הפרויקט, הענקת פתרונות לצרכים המשתנים ועדכון בכל רגע נתון על סטטוס התהליך המורכב והארוך של הוצאת הפרויקט לדרך. הליווי מתחיל כבר בצעדים הראשונים, עם הבנת צרכי הדיירים, הצגת הפרויקט ותכנונו, ומסתיים זמן רב לאחר מסירת המפתח. לחברה אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים מכל התחומים: מהנדסים, אדריכלים, מנהלי פרויקטים, צוות שרות לקוחות ועוד, הדואגים כי כל פרט בפרויקט יטופל על הצד הטוב ביותר.

ביצוע עצמי
דמרי מבצעת בעצמה את הפרויקטים שבבעלותה כך שיש לה אפשרות לשלוט בטיב הביצוע וברמת חומרי הגמר ועל ידי כך לתת לדייר דירה באיכות גבוהה עם מינימום תקלות. בנוסף כשהדייר בוחר דמרי , הוא מקבל יזם שהוא גם הקבלן, יש לו וודאות מוחלטת וכתובת אחת לכל אורך הדרך , מרמת איכות הביצוע , דרך שרות לקוחות ועד אחריות הבדק לאחר שיקבלו את הדירה , יתרון ענק שלא ניתן לקבל בחברות יזמיות שאינן מבצעות את הבניה בעצמן.

פרויקטים נבחרים
גבעתיים, רחוב ערבי נחל: פרויקט פינוי בינוי במסגרת הפרויקט ייהרסו 72 יח"ד על גבול גבעתיים תל אביב, במקומן נבנים שני מגדלי מגורים בני 31 קומות וסך של 288 יח"ד -צפי אכלוס  שלב א' אוכלס , שלב ב' בביצוע . 

דמרי HARMONY, אשדוד, שכונה ד': מהפרויקטים הגדולים בעיר, במסגרתו ייהרסו 152 יח"ד וייבנו 684 יח"ד חדשות. ההקמה החלה והפרויקט יצא לדרך- נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים .

פתח תקווה: פרויקט התחדשות עירונית במרכז העיר , במסגרתו ייהרסו 202 יח"ד וייבנו 750 יח"ד חדשות- בשלבי ביצוע שלד

אור יהודה: פרויקט שבמסגרתו ייהרסו 184 יח"ד, ובמקומן ייבנו 808 יח"ד ברחובות סביון ואדם יקותיאל. בתכנון להיתר

הורביץ רחובות והרב דוד נדב – פרויקט שבמסגרתו ייהרסו 182 יח"ד, ובמקומן ייבנו 486 יח"ד- בתכנון להיתר

מתחם שינדלר, בת ים: במסגרת הפרויקט, הנמצא במיקום מרכזי, סמוך לחוף הים של בת ים, ייהרסו 84 יח"ד ובמקומן ייבנו 234 דירות חדשות- בתכנון להיתר

צילום תמונות: אפרת מזור, ניר יעקבוביץ, משה עמר

נגישות