דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

כתובת  בר כוכבא 23, בני ברק

טלפון  03-944-8811

אתר אינטרנט  www.halpert-law.co.il

ציון 437.5

משרד מוביל בייצוג דיירים עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות וגופי התכנון

הנהלת החברה

דן הלפרט

מייסד ובעלים

למשרד עורכי הדין ונוטריון דן הלפרט ידע וניסיון רב בחוקי הנדל"ן, המקרקעין, התכנון והבנייה, תמ"א 38 ופינוי בינוי, יחד עם ידע מוכח בעולם העסקים

אודות דן הלפרט – משרד עורכי דין ונוטריון
משרד עורכי הדין ונוטריון דן הלפרט הוא משרד בוטיק המתמחה בנושאי הנדל"ן, המקרקעין וההתחדשות העירונית והוא נמנה עם 5 המשרדים המובילים בארץ בליווי פרויקטים של תמ"א 38/1, 38/2 ופינוי בינוי. למשרד, בראשותו של עו"ד הלפרט, ניסיון עשיר מאוד בליווי אלפי לקוחות במאות פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי בכל רחבי ישראל. ייחודו של המשרד הוא ביכולת לגבש את בעלי הדירות לקבוצה הומוגנית ולהניעם לקראת המטרה תוך כדי במציאת פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים.

לעו"ד הלפרט תואר ראשון ותואר שני במשפטים, ובנוסף תואר ראשון במנהל עסקים – שילוב אופטימלי של עסקים ומשפטים שמקנה לו ראייה מרחבית של התחום כולו.

עו"ד ונוטריון דן הלפרט – מייסד ובעל המשרד
מקצועיותו של עו"ד הלפרט באה לידי ביטוי במגוון התפקידים בהם הוא מבוקש ומומחיותו נדרשת: עו"ד הלפרט מכהן כסגן יו"ר ועדת התחדשות עירונית ארצית של לשכת עורכי הדין העוסקת בנושאי תמ"א 38, פינוי בינוי והתחדשות עירונית, הוא משתתף מעת לעת בדיונים בכנסת ובמשרד המשפטים בנושאי התחדשות עירונית. לצד כל אלה משמש עו"ד הלפרט כבורר מוסמך וכמגשר בסכסוכים משפטיים ומסחריים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית ומכהן כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

מומחיותו של עו"ד הלפרט והובלתו את התחום באות לידי ביטוי גם במאמריו הרבים בנושאי הנדל"ן, תמ"א 38 ופינוי בינוי, המתפרסמים בקביעות בעיתונים הכלכליים המובילים בישראל – גלובס, דה-מרקר, כלכליסט, מעריב וידיעות אחרונות, בראיונות שהוא מעניק לתוכניות רדיו וגופי תקשורת שונים ובהרצאות שלו בפורומים מכובדים שונים.

תחומי העיסוק
נדל"ן, מקרקעין, תכנון ובנייה – השילוב של תואר ראשון ושני במשפטים, תואר במנהל עסקים, ליווי מאות עסקאות מגוונות בכל רחבי ישראל וניסיון עשיר בליטיגציה אזרחית- מסחרית, מקנים לעו"ד הלפרט יתרון עצום וראייה מקיפה ומלאה של העסקאות, הן מהיבטן המשפטי והן מן ההיבט העסקי- מסחרי. לצד כל אלה, עו"ד הלפרט הינו בעל ידע וניסיון רב בתחום חדלות הפירעון ומשמש לא אחת כבעל תפקיד מטעם כונס הנכסים הרשמי במשרד המשפטים בתיקי פשיטת רגל ותיקי פירוק, לרבות של חברות מתחום ההתחדשות העירונית.

עסקאות נדל"ן – המשרד צבר ניסיון עשיר במגוון נושאים בתחום המקרקעין והוא מלווה לקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים כאחד בעסקאות פשוטות ומורכבות, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, רישום ותיקון צווי בתים משותפים וכמובן עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי. המשרד מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך במסירות רבה, החל משלב המשא והמתן המסחרי, דרך ניהול המשא והמתן המשפטי, ניסוח ההסכם ונספחיו, טיפול שוטף מול הרשויות, ליווי ההתקשרות החוזית מול בעלי המקצוע והיועצים השונים, וטיפול מלא ברישום העסקה בלשכת רישום המקרקעין.

התחדשות עירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי – המשרד מלווה מאות פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 (שיפוץ וחיזוק בניין קיים), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) והרבה עסקאות פינוי בינוי של מתחמים בערים רבות בכל רחבי הארץ. כך רכש המשרד ידע וניסיון רב בעסקאות מורכבות ואת ההבנה והיכולת לקדם עסקאות כאלה באופן שקול, ממוקד ומהיר. התקנות והחוקים המשתנים, מחייבים ידע עדכני יחד עם ראייה עסקית חדה ורחבה. שילוב זה הניע אלפי בעלי דירות ויזמים במאות פרויקטים, בכל רחבי ישראל, לשכור את שירותיו של עו"ד דן הלפרט.

השירות שמעניק המשרד בראשותו של עו"ד הלפרט מתחיל משלב גיבוש הסכמות בעלי הדירות לקידום הפרויקט, דרך ניהול המשא ומתן וקיום מכרז היזמים לצורך מיקסום התמורות והערבויות לבעלי הדירות, בדיקת היתכנות הפרויקטים, בחינת חוסנו הכלכלי של היזם ועד לחתימת החוזים, הנפקת הערבויות ותיקון צו הבית המשותף. 

גישור ובוררות – לצד כל אלה, מקיים עו"ד דן הלפרט, בתוקף היותו מגשר מוסמך, גישורים בין צדדים ניצים, המופיעים בפניו עד הבאתם לכלל הסכמות ופשרה. עו"ד הלפרט משמש גם בורר מוסמך ומכריע כבורר בסכסוכים בתחומים אזרחיים- מסחריים ותחום המקרקעין וההתחדשות העירונית.

צילום תמונות : רז רוגובסקי

נגישות