שרקון, בן עמי, אשר ושות'

כתובת  בר כוכבא 23, בני-ברק

טלפון  03-5662808

אתר אינטרנט  www.cbalaw.co.il

ציון: 260

משרד מוביל בייצוג דיירים עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות וגופי התכנון

הנהלת החברה

עו"ד אילן שרקון

שותף מייסד

עו"ד ציפי רוזנברג

שותפה

פירמת שרקון, בן עמי, אשר ושות' הינה אחת מפירמות עורכי הדין המסחריות, הגדולות והמובילות במדינת ישראל, המדורגת שנה אחר שנה באופן עקבי במדריכי דרוג ישראליים ובינלאומיים כאחת מפירמות עורכי הדין המובילות, בקשת נרחבת של תחומי עיסוק ועשייה משפטיים.

תחומי עיסוק
תחומי העיסוק של הפירמה ומערך השירותים המשפטיים צומח ומתרחב באופן תדיר, בהתאם לקהל לקוחותיה הוורסטילי של הפירמה, המהווה חלק מהלב המסחרי הפועם של המשק הישראלי. צמיחה זו מאפשרת לפירמה להוות One Stop Shop אמיתי בשלל תחומי המשפט המסחרי והאזרחי, לרבות בתחומי פעילות משלימים לפעילות המסחרית השוטפת. תחומים אלו משתכללים באופן עקבי לצד פעילות הלקוחות ובהתאמה לצרכיהם, ומייצרים ללקוחות הפירמה מעטפת שירותים כוללת, יעילה, מהירה ומקצועית. הפירמה מובלת  בידי עורכי-דין מהבכירים במדינה הנמנים מזה שנים רבות כסמן ימני בתחום עריכת הדין בישראל בתחומי עיסוק רבים, מכהנים כראשי וועדות מקצועיות בלשכת עורכי הדין ומרצים בשלל מוסדות אקדמיים, בכנסים ובהשתלמויות של גופים שונים.

הון אנושי
פעילות הפירמה מתבצעת בקבוצות מקצועיות המורכבות מהון אנושי מיומן ומקצועי בעל ניסיון של שנים רבות בקשת נרחבת של תחומים, המונהגות בידי שותפים בעלי וותק ומעוף בתחומי עיסוקם המנווטים את פעילות המשרד ביד בטוחה. כל זאת, תוך מתן יחס אישי, ייצוג משפטי 'בגובה העיניים', טיפול משפטי נגיש, מקצועיות ללא דופי, יצירתיות, נאמנות ויעילות. הפירמה מעניקה ליווי לגופים משלל קצוות המגזר העסקי והציבורי בישראל – החל מחברות פרטיות, חברות ציבוריות ממשיך בגופי מדינה, חברות ממשלתיות וברשויות מקומיות מהגדולות והמובילות בישראל וכלה בגופים ציבוריים מרכזיים. CBA גאה לקחת חלק בליווי ובייצוג חלקים בלתי מבוטלים מהשדרה המרכזית העסקית במדינת ישראל, לרבות הובלת תהליכים משמעותיים ורחבי היקף במשק.

קשרים עסקיים ומקצועיים
כפירמת עורכי דין מהגדולות והמובילות בישראל, מחזיקים שותפי הפירמה ברשת ענפה של קשרים עסקיים ומקצועיים ונמצאים בקשר הדוק עם משרדים מקבילים ויועצים משפטיים חיצוניים בארץ ובעולם, לרבות חיבור לאנשי עסקים, קרנות הון סיכון ותהליכים פיננסיים.  

תחום הנדל"ן והתחדשות עירונית
פירמת CBA – שרקון, בן עמי, אשר ושות' היא מפירמות עורכי הדין הגדולות והמובילות בארץ בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. הפירמה מלווה עשרות פרויקטים בהיקפים של אלפי יח"ד ושל עשרות מיליארדי שקלים. שנה אחר שנה CBA , מדורגת כאחד ממשרדי העילית בתחום, על פי כל מדדי הדירוג המקצועיים: Dun's100, BdiCODE, Legal500, IFLR1000 ועוד.

חלוצים בתחום ההתחדשות העירונית
CBA  היא מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית ובעלת ניסיון של מעל 25 שנה בתחום זה. בשנים האחרונות הפירמה, מרכזת את פעילותה בתחום ההתחדשות העירונית בייצוג דיירים, ומתמקדת בפרויקטים רחבי היקף במתווה פינוי־בינוי. עד כה ליוותה ומלווה הפירמה עשרות פרויקטים של פינוי־בינוי ותמ"א 38 – בהיקף של מעל 3,000 דיירים מיוצגים ולמעלה מ-11,000 יח"ד מתוכננות, בשווי של למעלה מ-20 מיליארד שקלים.בנוסף, הפירמה מעניקה ייצוג וליווי משפטי למִנְהָלֹות ההתחדשות העירונית ברשויות רבות. בזכות היכרות מקיפה זו עם הצדדים השונים של עסקאות ההתחדשות העירונית, מעורה הפירמה בכל היבטי התהליך לעומקם, דבר המאפשר לה להעניק לדיירים שאותם היא מייצגת – את השירות המקצועי המדויק והנכון ביותר ולהגיע להישגים חסרי תקדים לטובת הדיירים. לכך מצטרפים גם הידע והניסיון המקצועי העשיר של מחלקת התכנון והבנייה של הפירמה, וכן של המחלקה המוניציפלית שלה. באמצעותן, כל פרויקט אותו מלווה הפירמה זוכה לייצוג משפטי מקיף ויעיל.

לצד המקצועיות חסרת הפשרות וההישגים המשפטיים המרשימים, מקפידה הפירמה לשמור על נגישות, זמינות והקשבה ללקוחותיה – להם היא מעניקה יחס אישי ומסור, וליווי צמוד לאורך כל שלבי הפרויקט – החל משלבי ההתגבשות הראשונים ועד לאכלוס הדירות ורישום הבית המשותף.

צילום תמונות : לידור עראקיף שמרית מאור. 

נגישות