קבוצת בולד

כתובת  בר כוכבא 40, פתח תקווה

טלפון  072-3310471

אתר אינטרנט  www.b-g.org.il

ציון: 437.5

חברה מארגנת מובילה בליווי בעלי דירות עפ"י הפרמטרים הבאים: יושרה, הגינות, מקצועיות, מהירות תגובה, קידום הפרויקט וגיבוש הדיירים, מענה לדיירים, עבודה ושירות לדיירים לאורך חיי הפרויקט, עבודה עם אוכלוסיות חלשות ודיירים מבוגרים עבודה בשיתוף פעולה עם המעורבים בפרויקט, עבודה מול הרשויות המקומיות.

הנהלת החברה

יוסי לנדאו

בעלים

קבוצת בולד – מחזירים את הכוח לדיירים

קבוצת בולד היא אחת החברות המובילות בתחום ניהול וארגון פרויקטים של התחדשות עירונית וליווי בעלי דירות, בדגש על מתחמי פינוי בינוי מורכבים ומציאת פתרונות יצירתיים.
קבוצת בולד מתמחה בניהול פרויקטים של התחדשות עירונית לבנייני מגורים ישנים ולשכונות ותיקות, בדגש על פרוייקטים מורכבים והוצאתם מהכוח אל הפועל תוך מציאת פתרונות יצירתיים, הסרת מכשולים רבים בדרך, וכל זאת כשבעלי הדירות במרכזו של התהליך. 

קבוצת בולד פועלת בתחום ההתחדשות העירונית מהצפון ועד לדרום מזה מספר שנים, ומלווה בהצלחה רבה ובתחושת סיפוק גדולה אלפי בעלי דירות לקבלת דירתם החדשה.

את החברה מוביל יוסי לנדאו, מהנדס בניין בהכשרתו, ובוגר תואר שני במנהל עסקים. בעברו, שימש יוסי כמהנדס בחברות פרטיות, וכסגן מהנדס העיר ברשות מקומית גדולה במרכז הארץ. כאדם שמכיר את רזי עולם הנדל"ן בכלל ועולם ההתחדשות העירונית בפרט, זיהה יוסי את הקושי לייצוג הולם של בעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית, ובנחישות והוגנות בלתי מתפשרת הקים את קבוצת בולד, במטרה לשים את הדיירים במרכז ולהחזיר את הכוח אל הדיירים.

פועלת למינוף נכסי הדיירים ולניהול נכון ושקוף של התהליך
החברה פועלת מטעם ולמען בעלי הדירות בלבד, וזאת בכדי להביא לבעלי הדירות את הערך המקסימאלי שניתן לקבל, ולמנף את ערכם של הנכסים. הובלת פרויקטים של התחדשות עירונית דורשת ידע וניסיון רב, וקבוצת בולד מספקת לבעלי הדירות מעטפת שלמה הכוללת: ניהול תהליכי עבודה מסודרים, עבודה מקצועית מול בעלי מקצוע ויזמים, התאגדות הדיירים, פתרון חסמים, וקבלת החלטות משותפות בצורה חכמה ונוחה, כל זאת בכדי להוציא את הפרויקט אל הפועל בצורה הטובה והמשתלמת ביותר, ניהול התהליך באופן יסודי ומקצועי ועד לקבלת ומסירת הדירות לדיירים.

ניהול והובלת פרוייקטים מורכבים
לנוכח פערי הידע בין בעלי הזכויות לבין הגורמים המקצועיים השונים המעורבים בפרויקטים של התחדשות עירונית, אשר עלול לפגוע בזכויות הבסיסיות של הדיירים, יש חשיבות גבוהה לתהליכי ניהול וליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ע"י חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב. 

מעורבותה של חברת ניהול וליווי פרויקטים כגוף מייצג לכלל בעלי הזכויות, מאפשרת לכלל בעלי הזכויות ליהנות מהתנהלות נכונה אל מול כל אחד מהגורמים המקצועיים המעורבים בפרויקט, וכל זאת תוך שמירה והגנה על מלוא האינטרסים ותוך הקפדה על ייעול התהליכים משלב ההתאגדות הראשונית ועד גמר הפרויקט. 

קבוצת בולד פועלת במסירות רבה ובמהירות וכל זאת ללא עלות מצד בעלי הדירות

פרוייקטים נבחרים בהתחדשות עירונית:
חולון
פרויקט פינוי בינוי במתחם משה שרת מפרץ שלמה ובו 336 בעלי דירות. מיקום הפרויקט הינו על צירים ראשיים ונגישים לכלל צרכי בעלי הדירות. היזם: שיכון ובינוי

הרצליה
פינוי בינוי במתחם העצמאות מוהליבר להריסה של 10 בניינים הכוללים 76 יח"ד קיימות. היזם: בוני התיכון

פרדס חנה
פרויקט פינוי בינוי הכולל 172 בעלי דירות ב- 8 מבנים. כלל המתחם יחודש עם ריאות ירוקות לצד בניינים חזקים ומפוארים. היזם: צמח המרמן + RMA

באר שבע
פרויקט פינוי בינוי על ציר טוביהו שבשכונה א' – מתחם מוריה ובו 234 בעלי דירות. היזם: קרדן נדל"ן + צמח המרמן

צילום תמונות : רז רוגובסקי

נגישות