עו"ד סתיו דדון מרום

שותפה בכירה וסמנכ"לית פיתוח עסקי במשרד עו"ד אברהם (אייבי) נאמן ושות׳

עו"ד סתיו דדון מרום (35) הינה שותפה בכירה במשרד עורכי-דין אברהם (אייבי) נאמן ושות', מכהנת כעו"ד במחלקת מקרקעין ומחלקת התחדשות עירונית במשרד. סתיו בעלת אוריינטציה עסקית לצד יחסי אנוש גבוהים וייחודיים וכן בעלת מומחיות בליווי וייצוג יזמים וחברות בעסקאות נדל"ן מורכבות. במסגרת תפקידה, סתיו מייצגת ומלווה הן בעלים פרטיים והן חברות ציבוריות ופרטיות בפרויקטים ועסקאות נדל"ן מגוונות ובפרט בתחום ההתחדשות העירונית, בהיקף של אלפי יחידות דיור, תעסוקה ושטחי מסחר. כמו כן,  סתיו מלווה את לקוחות המשרד בעסקאות קומבינציה, עסקאות מכר, עסקאות ליווי ומימון נדל"ן, מכרזים, נדל"ן מניב, רכש והקמת מרכזים מסחריים מתן. סתיו מכהנת גם כסמנכ"לית פיתוח עסקי של המשרד, ובכלל זה אחראית על ניהול קשרי לקוחות פוטנציאליים ולקוחות חדשים.

את תחילת דרכה בענף עשתה סתיו כמתמחה (וכן כטרום-מתמחה) במשרד עורכי-דין שמעונוב ושות', שם התמקצעה גם בתחום דיני חברות וניירות ערך וליוותה חברות ציבוריות בתחום הנדל"ן. אגב כך, רכשה ניסיון עתיר בעולם העסקי והתאגידי בשילוב עם ענף הנדל"ן. בהמשך סתיו כיהנה כעו"ד בתחום הנדל"ן במשרד עורכי-דין גינדי כספי, ובחמש השנים האחרונות הינה עו"ד בתחום הנדל"ן במשרד עורכי-דין אברהם (אייבי) נאמן ושות', המדורג כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית, בו היא מכהנת כשותפה בכירה.

לשאלה מהן הסיבות שהובילו לכניסתה לתחום הנדל"ן, משיבה דדון מרום:
"האהבה שלי לעולם הנדל"ן התחילה מהבית. אבא שלי קבלן, כך שהנדל"ן והפן המסחרי הנגזר לו, זורמים לי בדם והרבה בזכותו – מאז היותי ילדה לימד אותי המון על עולם הנדל"ן והעסקים. עוד כילדה, התלוויתי לאבא שלי לסיור באתרי הבניה של עסקאותיו, וכבר אז התאהבתי ברעיון של ליצור יש מאין. היה לי ברור שאהיה עורכת-דין בתחום הנדל"ן, וזו אחת ההחלטות הכי נבונות שעשיתי. זו זכות גדולה לאהוב את המקצוע שבחרתי לעסוק בו". 

בעשור בו היא פעילה בתחום, סתיו חתומה על ייצוג וליווי של פרויקטים ועסקאות נדל"ן מגוונות בהיקפים משמעותיים, ובכלל זה עסקאות קומבינציה, יזמות, מכרזים, התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), הן מטעם בעלי קרקע והן מטעם יזמים, הכוללים אלפי יח"ד, תעסוקה, שטחי מסחר ועוד. כמו כן, סתיו מובילה בימים אלה, ביחד עם שותף בכיר נוסף ממשרדה, את הליווי המשפטי והניהול של מכרז פרטי לבחירת יזם להקמת פרויקט מכוח תכנית "אליפלט מזרח" בת"א, מכוחה ניתנו זכויות להקמת מגדל בן 40 קומות בעירוב שימושים בגבול שכונת נווה צדק, עם סך זכויות בנייה של כ- 55,000 מ"ר.

לשאלה מהן שאיפותיה לעתיד, משיבה דדון מרום:
"להמשיך לצמוח ולהוביל בעשייה ביחד עם המשרד, ולשמר את הרעב והתשוקה שיש לי למקצוע, ולהמשיך להנות מהדרך. בעיקר אני שואפת להמשיך להיות מעורבת בעסקאות התחדשות עירונית בהיקפים נרחבים, מתוך השקפה כי תחום ההתחדשות מהווה Win-Win situation עבור כל הצדדים, ובעיקר מהווה תחום עם ערך ומשמעות." 

פעילויות התנדבותיות : לאורך השנים סתיו התנדבה בארגון אלו"ט (האגודה למען ילדים אוטיסטיים), וכן בארגון W.E.C – התנדבות עם ילדים אשר גדלו בתנאים מורכבים, ומרקע סוציו-אקונומי קשה.

נגישות