דורון מלמד

מנכ"ל ובעלים מלמד פיננסים

דורון מלמד (40) בוגר תואר MBA במנהל עסקים וקצין אשראי מטעם מבנק לאומי, כיום יועץ מימון לחברות ויזמי נדל"ן תחת מלמד פיננסים. 

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה דורון ככלכלן בסקטור נדל"ן בבנק לאומי, במסגרת תפקידו עסק בליווי ומימון פרויקטי נדל"ן, הכנת בקשות אשראי וליווי שוטף של חברות נדל"ן. בהמשך כיהן כמנהל חטיבת הנדל"ן בחברת ייעוץ, ולאחר מכן כיהן כמנהל לקוחות בקרן יסודות והיה אחראי על ניהול צוות כלכלנים בליווי ומימון פרויקטי נדל"ן שונים. כיום, מלמד מכהן כיועץ מימון עצמאי תחת השם מלמד פיננסים, ומשמש כיועץ חיצוני בלתי תלוי לחברות נדל"ן.

לשאלה מה הוביל אותו להשתלב בתחום הנדל"ן, משיב מלמד:
"התחום עניין אותי כבר מילדות, כאשר הייתי הולך לאתרי בנייה שאבי ניהל. עם סיום התואר רציתי לשלב את העניין שלי בתחום הפיננסי עם אהבתי לנדל"ן, כך שההתמקצעות בבנק לאומי התאימה כמו כפפה ליד". 

ב-14 השנים שהוא פעיל בתחום, דורון ליווה וניהל מאות פרויקטים מכל הסוגים: מימון קרקעות, פרויקטי מחיר למשתכן, פרויקטים מסחריים והתחדשות עירונית.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב מלמד:
"להיות הבית ליזמי נדל"ן בכל פתרונות המימון. עם הניסיון המקצועי שצברתי לאחר ליווי של מאות יזמים, הגעתי להבנה כי ניתן לשפר משמעותית את תחום המימון אצל מרבית החברות, לחסוך הרבה מאד זמן, כסף, ולייעל את התהליכים". 

מלמד הוא חבר דירקטוריון ואחראי תחום הנדל"ן בעמותת מתייעלים, הפועלת להנגשת ידע פיננסי לסטודנטים ולזוגות צעירים. 

נגישות