עו"ד גלעד שדר

שותף מנהל במשרד בן ישי, שדר ושות' עורכי דין ונוטריונים

גלעד שדר (40) בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר שני עם התמחות במשפט מסחרי, מכהן כשותף מנהל ומנהל מחלקת הנדל"ן והתחדשות עירונית במשרד בן ישי, שדר ושות' – עורכי דין ונוטריונים. בין היתר, הוא אחראי על גיוס פרויקטים ולקוחות ושותף מלא באסטרטגיות הניהול והפיתוח של המשרד.

את תחילת דרכו בעולם הנדל"ן עשה בשנת 2008 במשרד הרטבי, בורנשטין, בסון ושות', לשם הגיע דרך פרויקט המצוינות של האוניברסיטה, ושם חבר לעו"ד שמעון בן ישי והשניים הקימו את משרד בן ישי שדר ושות', המתמחה בייצוג דיירים. 

לשאלה מה הוביל אותו להשתלב בתחום הנדל"ן, משיב שדר: "כבן למתווכת אגדית מהרצליה ולסבא שהיה מבוני הארץ, הבטחתי לעצמי ללמוד ולהבין איך העולם הזה עובד ומה מניע אותו, ובעיקר רציתי לקדם את בניין הארץ".  

כיום, שדר חתום על עסקאות ופרויקטים בהיקף של מאות יחידות דיור ומעורב במספר מתחמי פינוי בינוי, כמו כן, הוא מתמחה בתכנון אסטרטגי של עסקאות רכישה מורכבות בעלות היקף רחב, ובין היתר מלווה כיועץ משפטי עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית באזור השרון והמרכז. בנוסף, שדר משמש בהצלחה רבה כבורר בתיקי בוררות בסכסוכים בין דיירים ל-חברות יזמיות וקבלניות בפרויקטים של התחדשות עירונית. 

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב שדר: "להמשיך ליצור, לעשות ולהתפתח. להתברג בין 5 משרדי הבוטיק של התחדשות עירונית הטובים בישראל ולהיות משפיע בתחום". 

נגישות