עו"ד דב שרון

עו"ד בתחום המקרקעין משרד עו"ד חיים קוסובסקי-שחור ושות'

דב שרון (35) בעל תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים (חשבונאות), הינו עו"ד המלווה עסקאות מורכבות במיוחד בתחום הנדל"ן, ומתמחה בליווי קבלנים, יזמים וחברות בעסקאות יזמות והתחדשות עירונית.

את דרכו בעולם הנדל"ן התחיל לפני 10 שנים באגף שומת מקרקעין של משרד המשפטים, שם רכש ניסיון רב בניהול המידע בתחום המקרקעין על ידי המדינה, וגביית המיסים ע"י המדינה. עם סיום לימודיו האקדמיים, התמחה בתחום המקרקעין במשרד עורכי הדין מיכאלי-אשכנזי ושות'. לאחר מכן עבד כעו"ד במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין לאמעי-סידר ושות'. ב-6 השנים האחרונות עו"ד במשרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', המדורג כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית.

עו"ד שרון אף מתמחה בליווי חברות יזמיות לפי חוק עידוד השקעות הון לשכירות ארוכת טווח, המזכה את היזמים בהטבות מס משמעותיות.

על בחירתו להיכנס לתחום הנדל"ן, אומר שרון: "כנער עבדתי באחת מחופשות הקיץ עם בן משפחה מתחום הנדל"ן, ונחשפתי לראשונה לעולם הנדל"ן. נפגשתי עם יזמים, העמקתי וחקרתי את עולם הנדל"ן והוא פשוט ריתק אותי, היה לי ברור שארצה לעסוק כעו"ד בתחום הנדל"ן".

כיום, עו"ד שרון אמון על ליווי לקוחות פרטיים, יזמים וחברות נדל"ן מהגדולות והמובילות בישראל, בפרויקטים הכוללים אלפי יח"ד ושטחי מסחר ובעסקאות בהיקפים משמעותיים. בנוסף, עו"ד שרון חתום על ייצוג יזמים המקדמים ומקימים פרויקטים להתחדשות עירונית בכל סוגי המסלולים – תמ"א 38/1 חיזוק ועיבוי מבנים, תמ"א 38/2 הריסה ובנייה מחדש ומתחמי פינוי־בינוי.

לשאלה מהן שאיפותיו לעתיד, משיב עו"ד שרון: "להמשיך ללוות במקצועיות את הלקוחות המגוונים שלי, החל משלב הרעיון הנדל"ני ועד להשלמת העסקה או מסירת הפרויקט".

בנוסף לפעילותו הנדל"נית, שרון מתנדב למעלה מעשור בפרויקט "הל"ב במשפט" של התנועה למלחמה בעוני בישראל (ע"ר), במסגרתו הוא מעניק סיוע משפטי, ללא תשלום, לעשרות אלפי פונים ברחבי הארץ, תוך הפעלת תחנות סיוע לטיפול בבעיות משפטיות עבור אלו שידם אינה משגת.

נגישות