אירית הופר

בעלים חברת INHOUSE - ניהול ושיווק נדל"ן

אירית הופר (40), בעלת תואר ראשון במינהל עסקים ודירקטורית מוסמכת הינה הבעלים של חברת INHOUSE – ניהול ושיווק נדל"ן. 

את תחילת דרכה בענף הנדל"ן היא עשתה לפני כ-17 שנה כמתווכת, לאחר מכן כפקידת מכירות, ומשם התחילה לשווק פרויקטים גדולים ולהוביל את מערך המכירות באתרים. לאחר שלוש שנים היא קיבלה את התפקיד הניהולי הראשון כמנהלת השיווק והמכירות של חברת אדירים וכשנתיים לאחר מכן המשיכה לקבוצת  א. דורי, בה כיהנה כמנהלת מכירות ארצית. בשנת 2014 ייסדה הופר את חברת השיווק שבבעלותה. מאז ועד היום החברה בבעלותה שיווקה למעלה מ- 1500 יח"ד עבור חברות מובילות ומוכרות בענף הנדל"ן. 

לפני שלושה חודשים הצטרף לניהול החברה בן זוגה, רז שרייבר, איש נדל"ן ותיק ששימש ב-20 השנים האחרונות בתפקידי ניהול בכירים בכמה מחברות הבניה הגדולות בישראל. על כך היא מספרת: "תמיד תמצאו איזה גרמושקה פתוחה בפינת האוכל בבית, כל משפט שני קשור בצורה כלשהי לנדל"ן, החברות הקרובות שלי הן מהתחום ואת בן זוגי הכרתי בתחום".

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "את העוצמות שבעסקי הנדל"ן לא ניתן להשוות לאף ענף אחר. בהיבט החומרי, מדובר בפרויקטים בהיקף של עשרות ומאות מיליוני שקלים כל אחד, שמותירים חותמת על הנוף ומעצבים אותו עשורים קדימה. בהיבט הערכי, מדובר עדיין בפעילות הציונית ביותר שיש – יישוב הארץ ופיתוחה. ובהיבט האנושי, זו אחת ההחלטות החשובות ביותר שמשפחה מקבלת ויש לי השפעה ואחריות גדולה על עתידם, רווחתם ואיכות חייהם".

שאיפות לעתיד?

"מי שלא זז קדימה הולך אחורה. אני מהאנשים שזזים ומהר. אז אני מניחה שעוד והרבה ממה שכבר יש ומאחלת לעצמי להיכנס גם לתחום היזמות בשנים הקרובות".

אירית הופר // צילום: מיכל בנדק אירית הופר // צילום: מיכל בנדק
נגישות