גיא לוי

סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת מימון

גיא לוי (29), בעל BA במנהל עסקים עם התמחות בניהול ושיווק, מכהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת מימון. במסגרת תפקידו הוא אמון על הפיתוח העסקי של החברה, איתור, ייזום וניהול פרויקטים בהתחדשות עירונית וכן, על ניהול שוטף של הפרויקטים מהשלב הראשוני. לוי שותף בבניית אסטרטגיות ותהליכים בחברה והוא מתחמה בקידום פרויקטים רחבי היקף על צירים ראשיים במסגרת פינוי בינוי וחילוץ פרויקטים מורכבים, הכוללים מאות יח"ד קיימות באזורי ביקוש. 

את תחילת דרכו עשה בתחום ניהול מערכות גדולות בארגון בינלאומי ולענף הנדל"ן הוא נכנס לפני כשש שנים, לאחר שנחשף לפוטנציאל העצום של ההתחדשות העירונית. לוי היה אמון במשך השנים על ניהול וקידום מתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2 הריסה ובנייה עבור חברות פרטיות וציבוריות. עם כניסתו לקבוצת מימון הוא היה שותף להקמת מחלקת ההתחדשות העירונית, שם התחיל כמנהל פרויקטים ובתוך שנה מונה לסמנכ"ל הפיתוח העסקי בחברה. לוי חתום על קידום של מעל ל-15 פרויקטים בהיקפים שונים, בתמ"א 38/2 ופינוי בינוי, בהיקף של כ-3,000 יח"ד, לצד שטחי מסחר ותעסוקה במתחמי עירוב שימושים.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "בגיל צעיר עבדתי בשיפוצים של דירות ובהקמת פרויקטים בתחום הספורט, כבר אז אהבתי לחדש וליזום, ידעתי שיבוא יום ואעסוק בענף הנדל"ן ואגשים את עצמי בתחום". 

שאיפות לעתיד? 

"להמשיך לגדול ולהתפתח בתחום בו אני עוסק וליזום פרויקטים משמעותיים וגדולים". 

נגישות