עו"ד חן בוארון טרסיוק

בעלים חן בוארון - משרד עורכי דין

עו"ד חן בוארון טרסיוק (33), בעלת תואר ראשון במשפטים וסטודנטית לתואר שני במשפטים בהתמחות בתכנון ובניה ובהתחדשות עירונית, מכהנת  כבעלים של משרד חן בוארון – משרד עורכי דין המתמחה בנדל"ן ובהתחדשות עירונית. 

את תחילת דרכה המקצועית היא עשתה  לפני כעשור בהתמחות במשרד "שרים-חלד עורכי דין", ולאחר מכן כעו"ד שכירה במשרד "א. פוני ושות עורכי דין". במסגרת תפקידיה אלו היא ליוותה עשרות פרוייקטים של התחדשות עירונית, הן בייצוג לחברות יזמיות והן בייצוג לבעלי הדיירות.

עו"ד בוארון טרסיוק מחזיקה בידע וניסיון רב בייצוג פרויקטיי תמ"א 38/1 תמ"א 38/2 פינוי בינוי ובינוי פינוי. עד כה היא ייצגה מאות עסקאות יד שנייה ויד ראשונה בכל רחבי הארץ. בתוך כך, היא חתומה על ליווי של עשרות פרויקטים להתחדשות עירונית, במסלולי תמ"א ופינוי בינוי וכן, עסקאות קומבינציה מטעם המשרד שבבעלותה.

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "תחום הנדל"ן תמיד קסם לי, ומצאתי אותו מרתק. אני אדם של עשייה ויצירה, ולדעתי נדלן זה אחד מהגורמים שהכי מניעים את הכלכלה ואת המשק, והכי חשובים לאזרח הקטן". 

שאיפות לעתיד? "בקרוב אני מסיימת תואר שני במשפטים תוך דגש על ההיבט התכנוני של התחדשות עירונית, מסלול הלימודים שלי הוא מסלול עם תזה שמשלים לאחר מכן ללימודי דוקטורט בתחום. השאיפה שלי היא לסיים בהצלחה את הלימודים ולהיות ד"ר במשפטים ומומחית לתחום. במקביל אני שואפת לייצג משפטית בעוד מאות פרוייקטים של פינוי בינוי בכל הארץ ולאפשר לכמה שיותר אנשים לגור בדירה חדשה וראויה".

נגישות