עתליה הלוי

ראש תחום התחדשות עירונית בחברת שיכון ובינוי נדל"ן

עתליה הלוי (31), בעלת תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות ועורכת דין בהכשרתה, מכהנת כראש תחום התחדשות עירונית בחברת שיכון ובינוי נדל"ן. במסגרת תפקידה היא אמונה על ניהול המחלקה בחברה, החולשת על עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, בהיקפים של כ-20 אלף יח"ד חדשות בשלבי תכנון שונים. בין היתר, הלוי מתמחה בניהול צוות מנהלי הפרויקטים, קידום הפרויקטים לכל אורך התהליך, החל משלב המכרז ועד לשלב היציאה לביצוע וכן, בעבודה בשיתוף פעולה מול מחלקות החברה השונות, גופים ורשויות ברחבי הארץ.  

את תחילת דרכה עשתה כסטודנטית כשהיא מכוונת לעולם האקדמיה, אולם אז נחשפה במסגרת טרום ההתמחות וההתמחות עצמה לתחומי המקרקעין וההתחדשות העירונית.  לפני כשש שנים היא החלה בניהול פרויקטים בחברה קטנה ובהמשך בחברת אקרו נדל"ן. לפני כשנה מונתה לתפקידה הנוכחי בחברת שיכון ובינוי, הקימה את המחלקה והיתה אמונה על גיוס צוות מנהלי פרויקטים. הלוי חתומה על ניהול וקידום של עשרות פרויקטי התחדשות עירונית לאורך השנים, בהיקף של כ-5000 יחידות דיור קיימות וקרוב ל-25,000 יח"ד חדשות בשלבי תכנון שונים. מעבר לכך, היא פועלת בהתנדבות בתוכנית המעניקה סיוע וייעוץ משפטי למעוטי יכולת. 

על הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן, היא אומרת: "לעולם הנדל"ן הגעתי מתוך סקרנות ועניין, בזכות ההתמחות שאפשרה לי להתעסק במגוון תחומים. ככל שנחשפתי לעולם ההתחדשות העירונית, התאהבתי בתחום ובאתגרים שבו, ובין השאר ביכולת להנגיש את עולם הנדל"ן לאוכלוסיות מוחלשות ולאפשר להם שינוי אמיתי באיכות החיים".  

שאיפות לעתיד?

"להמשיך להתפתח ולהתמקצע בעולם ההתחדשות העירונית. אני מאמינה מאוד בתחום הזה, בעשייה המשמעותית שנלווית לו, ובפן החברתי הבלתי נפרד מהפרויקטים הללו". 

עתליה הלוי // רמי זרנגר עתליה הלוי // רמי זרנגר
נגישות