שחר פרי

שותף ובעלים GSH-GROUP שיווק נדל"ן

שחר פרי (34), בעל תואר ראשון במנהל עסקים, מכהן כמנכ"ל החברה ואמון על תחומי אסטרטגיה, פיתוח עסקי ושיתופי הפעולה. פרי מתמחה ביזמות, שיווק, ניהול מו"מ וקידום פרויקטים. 

את דרכו המקצועית החל כמנכ"ל חברת מדיה מהגדולות בתחומה, אולם לאורך הדרך שאף להיכנס לתחום הנדל"ן. במפגש עם גיא חדד, שותפו כיום, גיבשו השניים את החזון, המטרות והיעדים וכך הוקמה החברה שבבעלותם. השניים זינקו למעלה ובארבע השנים האחרונות החל פרי לעבוד עם החברות היזמיות הגדולות בישראל.

במשך העשור האחרון היה פרי אמון על ניהול השיווק והמכירות לחברות היזמיות המובילות בישראל בהיקף של מעל ל- 2,000 יח"ד. כיום הוא משווק יחידות דיור בפרויקטים של התחדשות שונים בכל רחבי הארץ ומקדם מספר מתחמי פינוי בינוי באזורי ביקוש ובפריפריה.

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן, הוא אומר: "תחום הנדל"ן מאפשר לחוות בצורה המוחשית ביותר איך חזון קורם עור וגידים והופך לפרויקט מרשים, זה כל פעם מרגש מחדש".

שאיפות לעתיד?
"אני שואף להמשיך לצאת מהקופסה עבור הלקוחות שלנו ולהמשיך לתת להם את הפתרונות הטובים ביותר שמביאים תוצאות ולשמור על היכולת שלנו להיות הכי נוכחים ולהשאיר חותמת משמעותית בכל פרויקט שאנו פועלים בו. ברמה האישית אנחנו שואפים להיכנס לתחום היזמות בעתיד הקרוב ולהביא לשם את הערך המוסף שלנו".

הפרויקט בחסות:
נגישות