עומרי ניסני

מהנדס אזרחי - מחלקה משפטית איציק סימון

עומרי ניסני (31), מהנדס אזרחי,בוגר תואר שני במנהל עסקים, מכהן כיום בתפקיד מנהל סיכונים הנדסיים באיציק סימון סוכנות לביטוח בע"מ.

במסגרת תפקידו אחראי ניסני על בחינת סיכונים בפרויקטים העתידים להיות מבוטחים בסוכנות, מתן פתרונות הנדסיים בפרויקטים מורכבים על מנת להקל את הסיכון, ולווי עד לקבלת הסכמת חברות הביטוח לבטח את הפרויקט. עוד במסגרת תחום האחריות של ניסני – ליווי הלקוחות במקרי ביטוח מורכבים הנדסית, בקרה על דו"חות שמאים מטעם חברות הביטוח, התנהלות שוטפת מול המהנדסים של חברות הביטוח ועוד.

לפני תפקידו הנוכחי, עסק ניסני כ-6 שנים בניהול פרויקטים מטעם חברות קבלניות. בין היתר היה מעורב ניסני בבניית מתחמים של גני ילדים בהרצליה ; בנייה של ישיבה הכוללת מבנה סגל ; מבנה פנימייה ; בית כנסת וחדר אוכל ; ביצוע של שני פרויקטים במסגרת תמ"א 38 ברעננה ; ביצוע מבנה משולב של גני ילדים ובית כנסת בפתח תקווה ; ביצוע של בית ספר תיכון בפתח תקווה ; בנייה של מתחם מבני משרדים בהיקף כולל של כ—250 מיליון שקל בכפר סבא ; ניהול שני פרויקטים של תמ"א 38/1 ברעננה.

לשאלה מדוע נכנס לתחום הנדל"ן השיב ניסני כי: "התחום עניין אותי כבר מגיל צעיר משום שאבי מהתחום, כך שכבר 'טיילתי' באתרי בנייה כבר מגיל 14".

לגבי עתידו המקצועי והשאיפות להמשך הדרך אומר ניסני: "אשמח לכהן בתפקיד מפתח בסוכנות הביטוח איציק סימון, להמשיך לחבר בין היזמים, הקבלנים ושיטות הביצוע לפן הביטוחי וחברות הביטוח"

הפרויקט בחסות:
נגישות