נטלי מרשל

בעלים מרשל שיווק פרויקטים

נטלי מרשל (38) בעלת חברת Marshall המתמחה בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן המניב.  בעלת תואר ראשון בכלכלה מהמכללה למינהל ותואר שני במנהל עסקים  במרכז הבינתחומי הרצליה IDC .

מרשל פועלת מול הצדדים בליווי מקצועי לאורך כל הפרויקט. החל משלב הייזום, האפיון והתכנון, לרבות עבודה מול אדריכלים ויועצים מקצועיים והתאמת הפרויקט לצרכים השונים של הלקוח הסופי. בנוסף מעורבת מרשל גם בתהליך ניהול המיתוג והפרסום, הכוללים את בניית המותג, הפרסום ויחסי הציבור כמו הפקת חומרים שיווקים, ליווי קמפיינים והפקת אירועים. מרשל פועלת בתחום הנדל"ן כבר כעשור.

המסלול המקצועי של מרשל כולל תחנות שונות מעולמות תוכן שונים – החל מתחום התקשורת השיווקית, הפקת אירועים ותערוכות, עבודה בחו"ל בגיוס כספים וכלה בפיתוח עסקי ושיווק ומכירות בהיי-טק. בהמשך, נכנסה מרשל לעולם הנדל"ן ובין שלל התפקידים שמילאה אפשר למנות – מנהלת שיווק בקבוצת עזריאלי ושיווק פרויקט עזריאלי חולון, תחילת השיווק של עזריאלי שרונה, ושיווק שוטף של עזריאלי תל אביב. את דרכה העצמאית החלה בשיווק פרויקט מגדל אלון 1 בתל אביב כנציגה של חברות הביטוח מגדל והראל, לצד שיווק בית אינרטגרין 3 בקריית אריה פתח תקווה, כנציגת היזם. נכון להיום משמשת כנציגת בעלים ומשווקת פארק העסקים בצומת רעננה "אינפינטי פארק" המוקם ע"י ריט 1 וס.ע.ן זהב ; משווקת פרויקט שמקימות חברת הביטוח מגדל וחברת פרשקובסקי במתחם האלף בראשון לציון, ומשווקת פרויקט במתחם עלית ברמת גן, של חברת הביטוח מגדל ואזורים.

לשאלה מה הסיבות לכניסתה לתחום הנדל"ן משיבה מרשל: "זה התחיל  לפני כמה שנים, עוד כשהייתי בהייטק. שיפצתי דירה ומאוד נהניתי מהתהליך, מהעבודה מול האדריכל, מול הקבלן, המעורבות בפרטים ההנדסיים, כל הפרויקט עורר בי תאבון לעסוק בתחום וקיבלתי החלטה שיום אחד אני רוצה לבנות בניינים".  

בנוגע לשאיפות לעתיד מציינת  מרשל כי היא רואה עצמה ממשיכה בקו דומה: "להמשיך לסייע בהקמת מתחמי תעסוקה הוליסטיים, שאנשים נהנים להגיע אליהם בבוקר. מתחמים יפים ונוחים, שמקדימים את זמנם, ומשרתים את המשתמשים בהם בצורה היעילה והמוצלחת ביותר. במקביל, להמשיך ולתת ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר, שכולל שיווק מהיר ויעיל".

עוד משהו: לומדת אומנות ואוצרות, מתרגלת יוגה, מנגנת על פסנתר, לאחרונה התחילה גם ללמוד לגלוש.

 

נטלי מרשל // צילום: שרון לוין נטלי מרשל // צילום: שרון לוין
הפרויקט בחסות:
נגישות