נרקיס רחמימוב

בעלי חברת נדל"ן ובינוי

נרקיס רחמימוב (33) בעלים ומנכ"ל של חברת נדל"ן ובינוי,בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B). רחמימוב מתמקדת בניהול פרויקטים מסוג פינוי בינוי עבור בעלי דירות, ייזום ניהול וארגון בעלי הדירות, ליווי דיירים מתחילת הפרויקט ועד סופו ומתן מענה ושורה של פתרונות מיידים לתהליכים מורכבים בפרויקטים. 

רחמימוב עבדה בעבר כסוכנת נדל"ן, ניהלה מספר משרדי עו"ד בתחום הנדל"ן, ופועלת בתחום הנדל"ן במשך כעשור. בכל הקשור להתחדשות עירונית מנהלת רחמימוב ומקדמת 15 פרויקטים שונים במרכז הארץ, בהיקף של כ-1,000 בעלי דירות ותיקים ו-5,000 יחידות דיור חדשות בשיתוף חברות נדל"ן מהמובילות בארץ. במקביל, יזמה רחמימוב בית ספר בתחום ההתחדשות עירונית מטעם החברה, המסייע לאנשים מתחום הנדל"ן להיכנס לענף.

על השאלה מה הסיבות שהובילה אותה להיכנס לתחום הנדל"ן השיבה רחמימוב: "האהבה הגדולה לתחום, הרצון העז לשפר את העתיד של כולנו ולהוביל את התחום לרעיונות חדשים כל פעם מחדש. עם השנים למדתי מניסיון החיים איך ליזום פרויקטים ולתת מענה שוטף בליווי דיירים".

בכל הקשור לשאיפות לעתיד מציינת רחמימוב כי היעד שלה הוא: "לייצר תנאי מגורים משופרים לאוכלוסיות החלשות, לסייע בסוגיות חברתיות ולהשאיר חותם לדור ההמשך".

הפרויקט בחסות:
נגישות