מורן בן שלוש

סמנכ"ל שיווק בחברת סלע בינוי

מורן בן שלוש (35) סמנכ"ל שיווק בחברת סלע בינוי, בעל תואר ראשון (B.A)  במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני  (M.B.A) במנהל ציבורי וביקורת פנים עם הכשרה כמבקר פנים, באוניברסיטת חיפה. בנוסף, בוגר קורס דירקטורים באוניברסיטת חיפה ובעל הכשרה מקצועית במימון ומשכנתאות והתמחות של כשלוש שנים במחקר במחלקת בריאות הציבור באוניברסיטה.

בן שלוש אחראי על כל פעולות השיווק בחברה של פרויקטים בשוק החופשי, המסחר והנכסים הפרטיים. בנוסף, אחראי על מיתוג של כלל החברה וחבר צוות מוביל בשיווק ומיתוג של קבוצת אמנון מסילות. בן שלוש פועל בענף הנדל"ן כ-11 שנה .

מסלולו המקצועי  בתחום הנדל"ן החל במקביל ללימודי התואר השני אז החל לעבוד בסלע בינוי כאיש מכירות. לאחר שנה ניהל את הפרויקט הראשון שלו, פרויקט מגורים בשכונת גבעת טל בקריית אתא. בהמשך,קודם בן שלוש למנהל אזור חיפה והקריות, ולפני 3 וחצי שנים התקדם לתפקיד סמנכ"ל השיווק בחברה.

לשאלה מה היו הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן השיב : "כשהשתחררתי מהצבא החלטתי להשקיע את הסכום שחסכתי בשירות הצבאי בדירה להשקעה. זו הייתה ההשקעה הראשונה והמוצלחת ביותר שלי, כי היא זו שגרמה לי להתאהב בעולם הנדל"ן. היה לי ברור שהתחום הזה הוא בדיוק מה שאני מחפש. השילוב בין אקשן ליציבות, בין עבודה תכנונית ומחושבת לעבודה עם אנשים פנים מול פנים".

בכל הנוגע לשאיפותיו לעתיד אומר : "תמיד חלמתי להיות במקום שבו אני מתפתח כל הזמן, שכל יום לא דומה לקודמו והיום אני מאושר לומר- הגשמתי. השאיפות שלי הן לשמור על העשייה, על הלמידה היומיומית ועל ההתפתחות שלי בתפקיד ושלנו כחברה. יש הרבה יעדים ששמנו לעצמנו, כאשר המרכזי שבהם הוא התרחבות לערים חדשות, התחלנו בהגשמת המטרה הזו עם פרויקטים חדשים בירושלים ואנחנו עם הפנים קדימה".

עוד משהו:  מסייע בעמותת "לתת" באריזה וחילוק של אריזות מזון. בזמנו הפנוי משחק סקווש, טניס וגולש סנובורד.

מורן בן שלוש // צילום סלע בינוי מורן בן שלוש // צילום סלע בינוי
הפרויקט בחסות:
נגישות