אלעד טייגמן

מנכ"ל קבוצת מימון

אלעד טייגמן (36) מנכ"ל שותף בקבוצת מימון. טייגמן אמון על ניהול הפרויקטים של הקבוצה, וריכוז הפעילות העסקית אל מול כל הגופים ואנשי המקצוע הרלוונטיים. טייגמן מתמחה בפיצוח דרך הפעילות הנכונה בפרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית,ופעיל בתחום הנדל"ן כ-13 שנה.

במסגרת מסלולו המקצועי היו לטייגמן מספר תחנות בדרך, בין היתר בחברות טל-בר יזמות ובניה, אינטר נדל"ן, הכשרת הישוב וכעת בקבוצת מימון.

פעילותו בתחום ההתחדשות העירונית כללה בין היתר מעורבת בפרויקט תמ"א 38 הראשון ברמת גן בשנת 2007, ולאחריו מעורבות בעוד עשרות פרויקטים של תמ"א 38 על כל סוגיה. בהמשך דרכו בענף, ניהל את תחום ההתחדשות העירונית בחברת נדל"ן ציבורית גדולה, וקידם ארגון והסדרה של למעלה מעשרת אלפים יח"ד בתכניות פינוי בינוי ותמ"א 38.

נכון להיום מעורב טייגמן בייזום של מספר מתחמי פינוי בינוי משמעותיים בהיקפים גדולים, ובנוסף מקדם מספר מתחמי פינוי בינוי בתב"ע עם עירוב שימושים על צירי הרק"ל וקווי המטרו העתידים להיבנות.

לשאלה מה היו הסיבות שהובילו לכניסתו לתחום הנדל"ן מסביר טייגמן: "ניצול הזדמנויות שנקרו בדרכי כיזם פעלתן וסקרן".

בכל הנוגע לשאיפות לעתיד משיב טייגמן: "להרחיב את פעילות הקבוצה עד הכרה ארצית. להיות מספר 1 בתחום ההתחדשות העירונית. התחום נמצא בהתהוות ואני שואף שהדור הבא אחרינו ייהנה ממנו וימשיך את כל מה שאנחנו לא נספיק לחדש".

עוד משהו: מכהן כשגריר כבוד של ארגון אש התורה, אירגון בינלאומי אשר הוקם על ידי הרב נח וינברג זצ"ל במטרה לאפשר לכל יהודי ליצור קשר אדוק יותר ליהדות ולמדינת ישראל.

הפרויקט בחסות:
נגישות