מור משה קריידלמן

מייסד ובעלים Together-Group

מור משה קריידלמן (29), בעלים ומייסד החברה, אמון על ניהול ומימוש מסלולי מימון לפרויקטים, שת"פים, ביצוע מכרזים לפרויקטים, פרזנטציות ופגישות דיירים. הוא מתמחה בבדיקות כלכליות לפרויקטים חדשים.

את תחילת דרכו עשה לפני כעשור עם הקמת החברה, במטרה להשתלב בענף דרך תחום ההתחדשות העירונית.  במסגרת זו פעל לאתר ולהכשיר סוכנים כמנהלי פרויקטים להתחדשות עירונית. לאחר כשלוש שנים המשיך להתמחות בייצוג חברות להתחדשות עירונית אל מול בעלי הבתים. בהמשך כיהן כמנכ"ל בשתי חברות ובשנת 2017 הפך עם חי בן דוד את החברה לחברה יזמית. עד כה הוא קידם שת"פ עם עשרות יזמים וקבלנים וכ-15 פרויקטים במסלולי תמ"א 38 ופינוי בינוי באזורי הביקוש, הכוללים מאות יח"ד.   

על הסיבות לכניסתו לתחום הנדל"ן לפני כ- 11 שנים, הוא אומר: "בזכות התפתחות רצינית בהתחדשות העירונית הבנתי שיש לי מסלול לכניסה לתחום הנדל"ן גם בלי לימודים מקצועיים. בנוסף, הבנתי שההתחדשות העירונית מפתה יותר מכל ה'מקצים' בנדל"ן". 

מעבר לתחום הנדל"ן, עוסק משה קריידלמןבהשקעות בתחום הטכנולוגיה וצעצועים לילדים.

שאיפות לעתיד: להפוך את בעלי הבתים מ"דגים לדייגים", לאלו ששולטים בתהליך וכן, שיצטרפו לתחום עוד צעירים בעלי רצון להשפיע ולהצליח ועוד אנשי עסקים ומשקיעים.

מור קריידלמן // צילום: אלכס גרינברג מור קריידלמן // צילום: אלכס גרינברג
בחסות:
נגישות