מלי ביצור פרנס

מנכ"לית TEFFEN ישראל

מלי ביצור פרנס (39), מהנדסת תעשייה וניהול, מכהנת כמנכ"לית קבוצת הייעוץ המובילה בישראל Tefen  מזה כשנתיים. בתפקידה אמונה ביצור פרנס על למעלה מ- 100 עובדים, אחראית על אלפי לקוחות החברה ברחבי הארץ והעולם, ניהול האסטרטגיה העסקית, תהליכי מיזוג ורכישת לקוחות, יעוץ לבכירי המשק, בין היתר בתחומי התחדשות עירונית, יזמות ונדל"ן.

את דרכה החלה כעתודאית בחיל האוויר ובהמשך כיהנה כסמנכ"לית פיתוח עסקי בשתי חברות יעוץ, דירקטורית פיתוח עסקי בכיר בחברה ביטחונית וראש אגף מצוינות בארגון בטחוני. על הסיבות לכניסתה לענף הנדל"ן, היא אומרת: "אני מחוברת לנדל"ן ובנייה עוד מלידה, סבא רב שלי היה קבלן ראשון של העיר פתח תקווה. מגיל מאוד צעיר הייתי בודקת את איכות הבנייה של הבניינים שסבא שלי בנה והייתי מאתרת כשלים בבינוי". 

כיום, ביצור פרנס הנה אחת מהמומחיות הבכירות בישראל לתהליכי מצוינות והתייעלות ארגונית, בדגש על התמחות במגה פרויקטים בתחום תשתיות והעתקת תשתיות. עד כה היא היתה מעורבות בגיבוש תפיסות ניהול פרויקטים לפינוי מהיר לצורך הקמת נדל"ן משמעותי, במגה פרויקטים המפנים קרקעות בסכומי כסף אסטרונומיים, ייעוץ לארגונים משמעותיים בתחום ניהול נכסים ועוד. בתחום ההתחדשות העירונית מייעצת ביצור פרנס באופן שוטף לחברות המקדמות פרוייקטים של פינוי בינוי והתחדשות עירונית, מרצה בכנסים ואירועים שונים שעוסקים בתחום.

מעבר לתחום עיסוקה, ביצור פרנס משמשת כיועצת בהתנדבות לחיילים משוחררים מצטיינים בחיל האוויר, מרצה בהתנדבות בכל פורום שמקדם שוויון והעצמת נשים והיא מייסדת מועדון "ארוחת הבוקר" של תפן שאחת לרבעון עוסק בנושאים חשובים שנמצאים על סדר היום הציבורי.

שאיפות לעתיד: להמשיך ולהשפיע על קבלת החלטות במגה פרוייקטים נדלניים משמעותיים, להמשיך להיות מעורבת בפרוייקטים וברפורמות שיש להם חשיבות לאומית ותרומה אמיתית לציבור וכמובן להרחיב אפילו יותר את היקף הפעילות בעולמות בנדל"ן והתשתיות שבהם תפן מטפלת במקצועיות רבה.

שיתוף
מלי ביצור פרנס // יחצ מלי ביצור פרנס // יחצ
בחסות:
נגישות